Klub strefa

Pierwszy klub fitness w koninie

Kilka słów o
Klubie strefa

Klub Strefa to jedyny w Koninie Klub wyposażony w sprzęt światowego lidera marki Star Track®. W ramach członkostwa masz nielimitowany dostęp do siłowni wyposażonej w blisko 40 stanowisk siłowych tj. wolne ciężary, maszyny, 8mio stanowiskowa brama, suwnice, ławeczki, hantle od 1 do 60kg, ponad 800 kg obciążeń i wiele innych. Dzięki temu jesteśmy najlepiej przystosowanym klubem w Koninie do treningu siłowego. Ponad to nasza siłownia wyposażona jest w 26 nowoczesnych maszyn cardio takich jak bieżnie, elipsy, steppery, rowery i wioślarze. Wszystko to zlokalizowane w przestrzennej, klimatyzowanej Sali, w której z pewnością będziesz czuł się komfortowo. Niezależnie zatem od swoich preferencji treningowych znajdziesz tu coś dla siebie.       

It all started in Rockdale 9 years ago where "The Boys" opened the first Titan Fitness. It quickly became a community institution and after ten years it is a brand recognized almost everywhere.

Nie zwlekaj - zapisz się na trening już dziś

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.