siłownia

Do dyspozycji klubowiczów oddajemy:

Strefa Siły

podzielona na siłę izolowaną oraz wolne ciężary - tutaj rozbudujesz swoje mięśnie lub delikatnie wymodelujesz swoją sylwetkę. Strefa siły to kilkanaście nowoczesnych maszyn, 8-mio stanowiskowa brama z wyciągami, ławeczki, sztangi, hantle i wiele innych - blisko 40 stacji.

Strefa Cardio

a w niej bieżnie, eliptyki, rowery stacjonarne, steppery, wioślarze - łącznie 26 nowoczesnych maszyn, dzięki którym spalisz zbędne kilogramy i poprawisz kondycję.

Strefa Zajęć Grupowych

blisko 50 godzin zajęć grupowych tygodniowo, z których możesz korzystać bez ograniczeń
- Zumba, Pilates, Body Bar, Bokwa, ABT, Płaski Brzuch, Joga, Cross Training, Fight Basics i wiele innych zajęć zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Studio Spinning

pierwsze w Koninie miejsce gdzie zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy programu Spinning. Są to zajęcia na specjalnych rowerach stacjonarnych, które podbiły świat dzięki niesamowitej skuteczności w budowaniu kondycji i wymarzonej sylwetki.

Fit Bar

To miejsce gdzie usiądziesz przed lub po treningu i odpoczniesz przy dobrej kawie, zimnym napoju, czy koktajlu proteinowym. Jest to również miejsce spotkań towarzyskich ze znajomymi wspólnie ćwiczącymi.

NIE ZWLEKAJ - ZAPISZ SIĘ NA TRENING JUŻ DZIŚ

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.