FITNESS

Zajęcia Fitness

TBC

oznacza „total body conditioning”, czyli modelowanie całego ciała.
Trening TBC zaczyna się od rozgrzewki, trwa ona około 10 minut, składa się z prostych kroków, które będzie w stanie powtórzyć każdy. Po niej następuje część wzmacniająca, czyli ćwiczenia na ramiona, nogi, pośladki i brzuch. Do treningu używane są rozmaite sprzęty: hantle, sztangi, gumy oporowe, stepy czy kettle.
Trening TBC jest dla każdego. TBC daje rezultaty w postaci: wzmocnienia mięśni i ogólnej kondycji oraz utratę tkanki tłuszczowej i poprawę wydolności tlenowej. Staniesz się silniejsza i sprawniejsza, a już po kilkunastu treningach, żeby porządnie się zmęczyć, będziesz musiała zastosować większe obciążenie.

TABATA + PŁASKI BRZUCH

czyli interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

ZUMBA FIRNESS

taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto "Beto" Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku.
Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, pop, dance i wiele innych rodzajów tańca.
Zajęcia Zumba Fitness są dla każdego i w każdym wieku. Choreografie są na tyle proste, że w każdym momencie można dołączyć do grupy, bo Zumba to przede wszystkim świetna zabawa a zarazem trening, na którym spalamy minimum 500 kcal.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

trening , podczas którego wzmacniamy , modelujemy i ujędrniamy mięśnie pośladkowe. dodatkowo ćwiczenia , które ujędrniają ciało oraz pomagają zredukowac cellulit. podczas treningu wykorzystywane są również różnego rodzaju obciążenia.

ZUMBA FIRNESS

Taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberto "Beto" Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku.
Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, pop, dance i wiele innych rodzajów tańca.
Zajęcia Zumba Fitness są dla każdego i w każdym wieku. Choreografie są na tyle proste, że w każdym momencie można dołączyć do grupy, bo Zumba to przede wszystkim świetna zabawa a zarazem trening, na którym spalamy minimum 500 kcal.

TRAMPOLINY + PŁASKI BRZUCH

trening, który polega na skokach na trampolinie w rytmie energicznej muzyki, podczas którego można spalić nawet 800 kcal. Takie ćwiczenia ujędrniają pośladki, wzmacniają mięśnie nóg i brzucha oraz poprawiają wydolność.

KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

trening o średniej intensywności, głównie ze sztangami, hantlami, ketlami i gumami oporowymi, podczas którego wzmacniamy i rzeźbimy mięśnie całego ciała oraz spalamy tkankę tłuszczową.

BODYBAR

Bodybar to specyficzny rodzaj ćwiczeń z użyciem sztangi. Prowadzony jest grupowo w rytmie zmieniającej się dynamicznie muzyki. Zajęcia te są na tyle elastyczne i uniwersalne, że każdy indywidualnie może poprowadzić rozwój
swojej sylwetki w wymarzonym kierunku. Wynika to z faktu, iż podczas każdej sesji treningowej wybieramy ciężar odpowiadający naszym możliwościom, kondycji i chęciom.

CROSS TRENING

Zajęcia ogólnorozwojowe bazujące na połączeniu pracy siłowej i kondycyjnej. Ćwiczenia angażują wszystkie grupy mięśniowe, dzięki czemu wzmacniają wytrzymałość całego ciała i pozwalają spalać mnóstwo kalorii. Trening gwarantuje niezły wycisk, ale również dobrą zabawę. Zajęcia dedykowane dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

PILATES - ,,ćwiczenia dla ciała i duszy"

Bardzo przyjazny i efektywny trening
wzmacniający, rozciągający i rzeźbiący
- wzmocnienie wszystkich mięśni bez nadmiernego ich rozbudowania
- bez obciążania kręgosłupa i stawów
- dla efektu silnego , ale gibkiego i elastycznego ciała, smukłej sylwetki i płaskiego brzucha
- ćwiczenia dla przyjemności i dobrego nastroju
- ulubiony trening modelek i tancerzy

JOGA

spala kalorie, wzmacnia i uelastycznia mięśnie, ujędrnia ciało , dzięki niej będziesz smuklejsza, piękniejsza i bardziej zrelaksowana. Regularne ćwiczenia pozytywnie wpływają na psychikę i dodają energii. Wbrew pozorom nie musisz mieć ciała z gumy żeby uprawiać jogę.
Coraz więcej osób włącza jogę do regularnego treningu, ponieważ to znakomity sposób na relaks i dobrą kondycję.

TRAMPOLINY

Są to ćwiczenia w rytm energicznej muzyki,polegające na skakaniu na trampolinie. To
naprawdę intensywny wysiłek cardio. W godzinę można spalić 600 – 1200kcal!
Ćwiczenia na trampolinie ujędrniają pośladki, wzmacniają mięśnie nóg i brzucha. Co więcej, taki
trening zwiększa gibkość i koordynację ruchową oraz zmniejsza poziom stresu. To forma
ćwiczeń fizycznych, która łączy w sobie dużą dawkę wysiłku i zabaw.

CELLULIT STOP

trening całego ciała – wzmacniający i ujędrniający. ćwiczenia wykonywane w różnym tempie i w różnych pozycjach. perfekcyjnie modeluje ciało , zapewnia szczupłą sylwetkę, płaski brzuch , smukłe ramiona i uda oraz jędrne pośladki .

TRX

Zajęcia z wykorzystaniem specjalnych taśm, które bazują na pracy z ciężarem własnego ciała. Różne warianty ćwiczeń wykonywanych przy użyciu taśm TRX, sprawiają, że podczas treningu angażowane są wszystkie partie mięśniowe, przez co poprawiamy swoją siłę, równowagę, wytrzymałość i stabilność. Zajęcia dedykowane dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

LATINO FIT

łączy ze sobą kombinację dynamicznych kroków i ognistych rytmów latynoamerykańskich ( m.in. samby , salsy, cha chacha , rumby, jive’a czy mambo). Zajęcia Latino Fit to solowe choreografie taneczne przeznaczone dla ludzi o gorącym temperamencie. Na zajęciach będziesz mógł uwolnić gromadzoną energię i nieodpartą pokusę tańca, poprawić i utrzymać kondycję oraz koordynację ciała i ducha. Latino Fit sprawi, że wasze ciała będą bardziej elastyczne, a ruchy pełne gracji. Przy latynoskiej muzyce nauczycie się ciekawych choreografii i poznacie technikę poszczególnych tańców.

SPINNING S

To rytmiczna jazda na rowerze stacjonarnym przy muzyce pod okiem instruktora. Dzięki swoim nieskomplikowanym ruchom może je wykonywać praktycznie każdy bez względu na wiek, płeć, stan zdrowia czy stopień wytrenowania. Podczas zajęć trener narzuca tempo jazdy jak i obciążenia czy pozycje na rowerze

STEP&BALL;

zajęcia z użyciem stepu i piłek, proste ćwiczenia wzmacniające i modelujące całą sylwetkę, nie ma skomplikowanej choreografii.

STEP&SHAPE;

to forma zajęć fitness, do których wykorzystuje się specjalną platformę. Ćwiczenia w rytm
tanecznej muzyki polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne
sposoby. Podczas jednych zajęć można spalić nawet 600kcal, a ponadto wyrzeźbić i ujędrnić
sylwetkę a przedewszystkim uda, pośladki oraz łydki.

NIE ZWLEKAJ - ZAPISZ SIĘ NA TRENING JUŻ DZIŚ

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.